سمینار یک روزه “سه راز مهم موفقیت در مد و لباس” در سالن همایش های انجمن طراحان لباس و پارچه ایران برگزار شد. این سمینار با همکاری انجمن و برگزار کنندگان اولین جشنواره اینترنتی مد و لباس سی پال و با هدف ایجاد فرصت هایی برای طراحان لباس برگزار شد.

آنچه از ابتدای روز و در جریان برگزاری این سمینار اتفاق افتاد در این پست شرح داده می شود.

ساعت 7:30

جلسه هیئت مدیره انجمن راس ساعت 7:30 جهت پیگیری موارد جاری انجمن و همچنین هماهنگی های لازم در جهت برگزاری این سمینار برگزار گردید. این جلسه تا ساعت 9:30 به طول انجامید.

جلسه هیئت مدیره انجمن 1

جلسه هیئت مدیره انجمن 2

ساعت 10

به تدریج رفت آمد ها به انجمن جهت شرکت در کلاس های تخصصی روز های پنجشنبه آغاز شد. از طرفی فعالیت های مربوط به آماده سازی فضا و امکانات جهت برگزاری سمینار نیز شروع شد.

آماده سازی فضا و امکانات جهت برگزاری سمینار “سه راز موفقیت در مد و لباس”

ساعت 14

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و هدف گذاریی که از پیش اندیشیده شده راس ساعت 14 سمینار آغاز گردید. نکته قابل توجه در رابطه با سمینار سه راز مهم موفقیت در مد و لباس استقبال گسترده و دور از تصور از این رویداد بود.

سه راز مهم موفقیت در مد و لباس

در بخش سوم این سمینار آقای سهراب رحیمی به عنوان یکی از اساتید ارائه دهنده، مطالب خود را با عنوان ” برند، قصه بی پایان” آغاز نمودند. این بخش از سمینار همانطور که انتظار می رفت بسیار مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *