سومبات هاکوپیان، رییس انجمن طراحان لباس و پارچه از تعامل و همفکری این انجمن در مسیر سیاست های کارگروه ساماندهی مد و لباس خبر داد. در مسیر انسجام حوزه مد و لباس همراه و همقدم کارگروه ساماندهی هستیم.

رییس اتحادیه انجمن طراحان

 هاکوپیان در گفت و گو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، گفت: سیاست اصلی ما توسعه و ارتباط طراحان با بخش صنعت است و تلاش داریم تا طرح های ارزشمند بتوانند به مرحله کاربردی برسند. وی ادامه داد: تحت شرایط توافق شده به این نتیجه رسیدیم که با کارگروه ساماندهی مد و لباس نهایت همکاری را داشته باشیم و صد در صد نگاه ما برقراری تعامل اجرایی با روش های علمی است.

رییس هیات مدیره انجمن طراحان لباس همچنین افزود: یکی از مهم ترین دغدغه های ما ساماندهی بخش های مختلف این حوزه است که در نشستی که با دبیر کارگروه داشتیم به خوبی به آن اشاره شد. هاکوپیان تصریح کرد:  مساله ای که دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، بدان اشاره کرد فراگیری فعالیت های مد و لباس در سراسر کشور است که ما نیز هدفمان را بر همین اساس قرار داده ایم. وی گفت: در حوزه رسانه ای نیز نیاز به ساماندهی جدی در این بخش داریم و باید از دانش خارج از کشور بهره مند شده و از اساتید دانش نوین لباس استفاده کامل کنیم.

لوگوی انجمن طراحان لباس و پارچه ایران

منبع: بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *