جشنواره سی پال با حمایت و مشارکت  انجمن طراحان لباس و پارچه ایران برگزار می کند:

کارگاه  یک روزه “ سه راز مهم موفقیت در مد و لباس” 12 مهر1397 در محل انجمن طراحان لباس و پارچه ایران برگزار می شود. این کارگاه آموزشی با هدف ایجاد فرصتهایی برای طراحان لباس در جهت آشنایی با سه مبحث مهم موفقیت در مد و لباس برگزار می شود.

انجمن طراحان لباس و پارچه ایران یکی از حامیان معنوی جشنواره سی پال است که توسعه مطالب آموزشی برای طراحان لباس یکی از اهداف مهم آن محسوب می شود

کارگاه  یک روزه “ سه راز مهم موفقیت در مد و لباس” در سه حوزه متفاوت با حضور اساتید برگزار می شود.

کارگاه “هویت در طراحی، راز ماندگاری”

با حضور خانم سهیلا جبری (چیا)؛ مدیر جشنواره سی پال،مدیر موسسه چیامد ،محقق و پژوهشگر لباس اقوام ،طراح و دیزاینر لباس برگزار می شود. محوریت اصلی این کارگاه شناسایی اصلی هویت فردی ، اجتماعی ، فرهنگی ، جغرافیایی است که تاثیر بسزایی در انتخاب رویکرد طراح در طراحی آثار خود دارد.

کارگاه “قصه شکستها و موفقیتهای من”

باحضور خانم غزال بهمنی؛ مدیر برند کلوتو،طراح و تولیدکننده برتر لباس کشور برگزار می شود محوریت اصلی این کارگاه انتقال تجربه های ارزشمندی است که طی سالهای متمادی در شکست و موفقیتهای ایشان موثر بوده است و می تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر طراحان باشد.

کارگاه” برند، قصه بی پایان”

با حضور آقای سهراب رحیمی؛ مشاور برندسازی مد و پوشاک ،طراحی پارچه و لباس از دانشگاه هنر، مدیریت فشن از آکادمی فشن استانبول،مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی، مدیریت برندسازی از آکادمی برند ایران برگزار می شود. محوریت اصلی این کارگاه توسعه کسب وکار با تمرکز بر برندسازی است. برندسازی جریان مداومی از فعالیتهای مستمر است که در طولانی مدت به ایجاد جایگاه و ارزش افزوده می انجامد.

کارگاه  یک روزه “ سه راز مهم موفقیت در مد و لباس” در تاریخ 12 مهر1397 در محل انجمن طراحان لباس و پارچه ایران به آدرس تهران ، میدان هفت تیر، خیابان کریم خان،خیابان خردمند شمالی ، نبش کوچه شیده پلاک 105/1 طبقه اول(مشاهده آدرس در نقشه گوگل) از ساعت 14 الی 20 برگزار می شود.

این کارگاه برای اعضای انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و شرکت کنندگان جشنواره سی پال بصورت رایگان برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام در این کارگاه با دبیرخانه جشنواره سی پال تماس بگیرند. شماره تماس: 09337454619

 

سایت www.cipalfestival.com

اینستاگرام https://instagram.com/cipalfestival

کانال تلگرام https://t.me/cipalfestival

کارگاه یک روزه " سه راز مهم موفقیت در مد و لباس"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *