تعدادی از اعضای هیئت مدیره‌ی انجمن طراحان لباس و پارچه‌ی ایران به همراه سرکار خانم پاک‌بین، دبیر محترم انجمن، تعدادی از اعضای انجمن و تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های الزهرا (س)، هنر و شریعتی در روز پنج‌شنبه 21 آبان، از شرکت ترمه حسینی یزد بازدید کردند.

در ابتدا مدیر تحقیق و توسعه‌ی شرکت، جناب آقای دکتر ملاحسینی، با ارائه‌ی توضیحات کافی، بخش‌های مختلف این واحد تولیدی را به بازدیدکنندگان معرفی کردند و به سوالات دانشجویان پاسخ دادند. در پایان اعضای هیئت مدیره‌ی انجمن با آقای دکتر خضری یزدان، مدیر عامل شرکت، در جلسه‌ای شرکت نمودند و در خصوص امکان همکاری انجمن با این واحد به گفت‌وگو پرداختند. در قدم اول پیشنهاد شد که فراخوان طرح‌های جدید در ترمه‌های تولیدی این شرکت در قالب مسابقه ارائه گردد و به بهترین طرح‌ها جوایز نفیسی اهدا گردد.

دبیر محترم انجمن و سایر اعضا از پذیرایی دوستانه و گرم مدیر عامل محترم و سایر مسولان این شرکت صمیمانه تشکر می‌کند.

 

معرفی شرکت ترمه حسینی یزد

ترمه حسینی یزد نزدیک به نیم قرن فعالیت در امر طراحی و نقشه زنی و بیش از 10 سال سابقه در تولید ترمه دارد و بزرگ‌ترین مجموعه‌ی تولید ترمه در ایران است. ترمه حسینی یزد به پشتوانه‌ی تجربه‌ی متولیان خود و نیز بهره‌مندی از فناوری مدرن در طول یک دهه توانسته است به گستره‌ترین مجموعه‌ی تولید و ارائه‌ی ترمه در کشور ایران تبدیل شود و هم اکنون با 44 نمایندگی در شهرهای مختلف، مرغوب‌ترین و زیباترین ترمه‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع را به مردم هنردوست عرضه می‌نماید.

لازم به ذکر است ترمه معمولاً به دو صورت پارچه و نیز پنل‌های آماده به بازار عرضه می‌شود که ترمه حسینی با امکان تولید ترمه در صدها طرح و هزاران رنگ، سلایق مختلف مشتریان خود را تامین می‌نماید. پارچه‌ها و پنل‌های تولیدی ترمه حسینی یزد در سایزهای متفاوت جهت استفاده‌های مختلف مانند رومیزی، روتختی، سجاده و جانماز، پرده، رومبلی و امثال آنان کاربرد دارد. هم‌چنین از پارچه ترمه برای تولید محصولات جانبی مانند کیف، کفش، جعبه جواهرات، شال، لباس، تابلو و … استفاده می‌شود.

یادآور می‌نماید علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن تولیدات ترمه حسینی یزد و کسب اطلاعات تکمیلی در مورد ترمه به سایت این شرکت مراجعه کنند.

www.hosseinitermeh.ir

آدرس کارخانه: یزد – شهرک صنعتی – فاز 3 – بلوار مینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *